Jak powstają  obrazy:

Obrazy do domu - Łódź

To jak powstają moje obrazy możecie zobaczyć na moim kanale YouTube. Poniżej znajdują się linki do filmów. Kanał ten powstał, ponieważ wiele z Was było ciekawych jak krok po kroku powstają moje obrazy do domu. Dlatego, aby sprostać Waszym oczekiwaniom założyłam ten kanał. Mam nadzieję, że  filmy Wam się spodobają. Pierwszy filmik zawiera informację,  o tym czego będzie dotyczył kanał, a kolejne pokazują  już proces tworzenia poszczególnych prac. Zapraszam Was serdecznie do oglądania.

Co można zobaczyć na kanale YouTube: Art Julia Kupis

Jak powstał obraz "Ronda"

Zapraszam was na film, w którym maluje widok ze słonecznej Hiszpani, a konkretniej z Andaluzji z Ronda. Dla mnie jest to miłe wspomnienie z wakacji 2017r. 

Jak powstał obraz Misia Uszatka "Bajkowa  Łódź"

W filmie zobaczycie propozycje spaceru po Bajkowej Łodzi zarówno dla dzieci jak dla dorosłych, potem już w pracowni maluje obraz Misia Uszatka. Zapraszam do oglądania.

Jak powstał obraz z Gdańska - Fontanna Neptuna

W filmie malujemy Fontanne Neptuna oraz przepiękny Ratusz Miasta Gdańsk a w międzyczasie opowiadam wam historię Gdańska. Zapraszam do oglądania

Gdańsk, ul. Mariacka - obraz inspirowany tym miejscem 

W filmie możecie zobaczyc jak ja maluje obraz inspisowany Gdańskiem a konkretniej ul. Mariacką. Jest to według mnie najładniejsza ulica w Gdańsku. Dodatkowo opowiadam wam trochę ciekawostek o tym miejscu.
Zapraszam Was do oglądania.

Łódź, Manufaktura - obrazy inspirowane tym miejscem

Dziś zapraszam was na film, w którym maluje obraz inspirowany Manufakturą z Łodzi. Jest to ładne miejsce w Łodzi, które trzeba odwiedzić jak się przyjeźdza do Łodzi.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Cerkiew Katedralna Parafia Prawosławna św. Aleksandra Newskiego w Łodzi 

Jest dziś tematem filmu i dlatego będziemy ją zwiedzać oraz dowiecie się o jej histori w skrócie. Na końcu filmu można zobaczyć mój obraz inspirowany właśnie tym miejscem

Lwy z Zoo Safari w Borysewie

Zapraszam Was na film, w którym maluje Lwy. Inspiracją do namalowania była moja wizyta latem w Zoo Safari w Borysewie.
Pozdrawiam Was Serdecznie

Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa w Łodzi

Witam Was ponownie z Łódzi, która jest bliska mojemu sersu, ponieważ tu mieszkam. W dzisiejszym filmie maluje Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa, który znajduje się ul. Sienkiwicza przy Galeri Łódzkiej.

Plac Wolności w Łodzi

Zapraszam Was na film, w którym maluje jedną z wizytówek Łodzi czyli Plac Wolności. W międzyczasie opowiem Wam kilka ciekawostek o tym miejscu. Wiec jeśli Wasi znajomi z zagranicy i nie tylko odwiedzili was i spodobało im się to miejsce i chcieli by mieć malowaną pamiątkę z Placu Wolności, to pokażcie im ten film lub odwidźcie stronę www.obrazy-kupis.pl. Pozdrawiam Was serdecznie.